Munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Az Opus cégcsoport szolgáltatási területeire

    takarító munkatársakat keres.

    Feladatok:

    Takarítói feladatok ellátása a Budaörsi Tesco egyik üzletében.

    Munkaidő:

    Heti 3 nap, napi 1 óra reggel, az üzlet nyitása előtt

    H-Sz-P: 08.00-9.00-ig VAGY K-CS-Szo 8.00-09.00-ig, amelyik a munkavállalónak kedvezőbb

    Munkavégzés helyszíne:

    Budaörsi Tesco egyik szolgáltató üzlete

    Amit kínálunk:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával vagy a 0630 676-1975 telefonszámon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kedvesség, barátságosság, igényes megjelenés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi utca 1.

Fényképes önéletrajz csatolásával vagy érdeklődés a 0630-676-1975 telefonszámon kérhető.