OPAT Invest Magyarország Kft.
Cégünk azzal a céllal alakult hét évvel ezelőtt, hogy kialakítsunk kedvező munkafeltételeket, és kedvező kereseti lehetőséget mindazok számára, akik takarítóként külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni.
Sikerünk záloga a kiváló minőségű munkavégzés, pontosság és megbízhatóság.
Ha külföldi takarítói munkát keres, akkor a legjobb helyen jár.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Takarító

Főbb feladatok, munkák:

    Keresünk Dél-Angliában megbízható, szorgalmas, becsületes, magára és a környezetére sokat adó takarításban jártas munkatársat.
    Rendkívül pontos, precíz, mindenre kiterjedő pipere-takarítás végzése mely leginkább magánházakban, illetve irodákban történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • takarításban gyakorlati tapasztalat szükséges
    • jogosítvány és nagy gépkocsivezetői gyakorlat megléte
    • pontosság, becsületesség, tisztesség, tiszta erkölcsiség
    • erkölcsi igazolvány
    • igényesség önmagára és környezetére egyaránt
    • közösségi élethez történő alkalmazkodási képesség megléte
    • együttélési szabályok betartásának képessége
    • angol nyelv tudása nem feltétele a munka vállalásának

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - ápolt megjelenés
    - szorgalom
    - kitartás
    - jó alkalmazkodási készség
    - csapatmunka
    - közösségi szellem
    - két fő közös jelentkezése

Amit kínálunk:

    • törvényes jogtisztán bejelentett bér és munkaviszony
    • kiemelt fizetés
    • teljes munkaídő
    • heti szinten 30-45 óra körüli óraszám
    • törvény szerinti minimum alapórabér megadása az induláskor, majd a törvényes rendszer szerinti óradíj emelkedés teljesítmény függvényében
    • munkabér fizetése hetente a teljesített óraszámnak megfelelően
    • céges autó biztosítása
    • törvényes szabadnapok kiadása előzetes egyeztetés alapján
    • lakhely biztosítása fizetési feltételekkel
    • havi 350-500 ezer forintnak megfelelő nettó jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Egyesült Királyság

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Egyéb juttatások:

céges autó, egészségpénztár, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhet!
Információért hívhatja a következő telefonszámokat:
+36 70 630 5207
+447707 986 007