NKE Campus XXI. Szolgáltató Nonprofit Kft.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem üzemeltetési társasága az NKE Campus XXI. Szolgáltató Nonprofit Kft. felvételt hirdet takarító pozícióra.
Munkavégzés helye: 1089 Budapest Ludovika Campus
Munkaidő: 8 óra

Munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó takarító kollégát keresünk hosszú távra. Ha szeretnél csatlakozni egy lendületes csapathoz, rendelkezel elegendő tapasztalattal, tudsz csapatban dolgozni, szereted a sokrétű feladatokat, akkor köztünk a helyed.
Munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A Társaság által üzemeltetett Nemzeti Közszolgálati Egyetem létesítményeinek napi takarítása, tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Alapfokú szakirányú végzettség
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Fizikai munkavégzésre alkalmasság
    • Önálló munkavégzés
    • Megbízhatóság, precizitás, szorgalom
    • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

    • Fix, teljes körűen bejelentett munkahely hosszú távra
    • Versenyképes bérezés
    • Munka Törvénykönyve szerinti utazási támogatás
    • Tervezhető, kiszámítható munka- és szabadidő

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Orczy út 1.

  • Fényképes önéletrajzzal!