LEGYEN SIKERES VELÜNK, CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ!

Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!
Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel

TAKARÍTÓ

munkatársakat keresünk rész- és teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • irodahelyiségek, folyosók, vizesblokkok és étkezők, vásárlói terek és raktárhelyiségek napi takarítása, egyeztetett módon történő tisztán tartása,
  • takarító szerek felhasználásának nyomon követése, ellenőrzése,
  • vízszintes és függőleges bútorfelületek nedves áttörlése.

Elvárások:

  • takarítási tapasztalat,
  • megbízhatóság, precizitás, igényesség,
  • önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • OKJ-s tisztítástechnológiai (takarító) képesítés.

Amit kínálunk:

    Vállalat
  • stabil nagyvállalati háttér,
  • jó munkahelyi légkör, modern környezet.

  • Karrier
  • képzési és fejlődési lehetőségek.

  • Bérezés és juttatások
  • teljes körűen bejelentett foglalkoztatás,
  • piacképes jövedelem,
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag,
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.