MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság (MYBRIDGE KFT.)

Takarító

Feladatok:

    Széll Kálmán téri irodaházba keresünk takarító kollágát állandó délelőttre, sürgősen!

    Sürgősen takarító kollégát keresünk irodaház közös területeinek takarítására a Széll Kálmán tér környékére.

    Kiváló tömegközlekedés, igényes terület,

    Munkaidő: hétköznapokon reggel 6.30-tól 15.00-ig.

    Feladat: Közlekedők, előterek, lépcsőházak, mosdóhelyiségek tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    önmagára és környezetére igényes,

    jó kommunikációs képességekkel rendelkező

    munkatárs jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk:

    változatos feladatok,

    bejelentett, hosszú távú foglalkoztatás, szabadsággal.

    Bér: nettó 140 ezer Ft/hó.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1024 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

140 000 HUF