MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság (MYBRIDGE KFT.)

Takarító

Feladatok:

    Budaörsre, takarító kollégákat keresünk, azonnali kezdéssel

    Nettó 220 ezer Ft fizetéssel keresünk délelőtti és délutáni műszakra férfi és női takarító kollégákat budaörsi munkahelyünkre, azonnali kezdéssel, 8 órás munkaidőben.

    Ingyenes közlekedés Budapest több pontjáról. Utazási idő csak 30 perc!

    Hosszú távú munkalehetőség, fiatalos csapat, kulturált munkahely, fizetett szabadság.

    Az állással kapcsolatban bővebb információért hívja kollégánkat a +36 30 821 4985-ös telefonszámon, akár hétvégén is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    megbízhatóság

Amit kínálunk:

    ingyenes buszközlekedés Budapest több pontjáról

    hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs