Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva dolgozni, munkatársakból barátokká válni…

Ez a dm!

Egyedi cégkultúránknak köszönhetően vállalatunk az elmúlt időszakban nívó díjat kapott a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában a korábban elnyert „Legjobb munkahely” és „Családbarát munkahely” elismeréseink mellett.

Amennyiben szeretnél részese lenni sikereinknek, akkor most lehetőséged nyílik munkatársként csatlakozni hozzánk az alábbi pozícióba:

Takarító munkatárs

határozatlan időtartamra

heti 40 óra, kétműszakos munkarendben

Legfontosabb feladatok:

  • A raktári irodák tisztán tartása
  • Az iroda ablakainak takarítása belül és kívül egyaránt (havi rendszerességgel)
  • Napi szintű porszívózás
  • Mellékhelyiségek takarítása
  • Hulladékkezelő, ételszállítók partner beengedése a raktár területére

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai munka iránti nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • Dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefonszolgáltatás)
  • Céges rendezvényeken való részvételi lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Fiastyúk u. 3.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.

2030 Érd, Fiastyúk u. 3. (dm raktár) - Az utazáshoz céges buszt vagy utazási hozzájárulást biztosítunk.