Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva dolgozni, munkatársakból barátokká válni… Ez a dm!
Egyedi cégkultúránknak köszönhetően vállalatunk az elmúlt időszakban nívó díjat kapott a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában a korábban elnyert „Legjobb munkahely” és „Családbarát munkahely” elismeréseink mellett. Amennyiben szeretnél részese lenni sikereinknek, akkor most lehetőséged nyílik részmunkaidős munkatársként csatlakozni hozzánk Budapest, IX. kerületi üzletünkbe:

Takarító munkatárs

heti 20 óra, határozatlan időtartamra

Legfontosabb feladatok

  • Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása
  • Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása
  • Üvegfelületek tisztántartása (fotópult, parfümszekrény, bejárati ajtó)
  • Az üzlet előtti terület tisztítása
  • Elvégzett takarítási feladatok adminisztrálása

Mi mit kérünk tőled?

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai munka iránti nyitottság

Mi növelheti tovább az esélyeidet?

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1095 IX. kerület, Soroksári út 138-142.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.