MM Nyíregyháza

Az első áruház nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. 1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?

Munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

Áruházunk tevékenységéhez kapcsolódó területek ( irodák,étkező,öltözők,mosdó helyiségek,eladótér,folyosó ) napi takarítása,mely magában foglalja többek között a porszívózást,felmosást,portalanítást.
A különböző helyiségekben kihelyezett hulladéktárolók rendszeres ürítése.
Irodában,étkezőben elhelyezett különböző eszközök ( hűtő,mikró,mosogatógép,kávéfőző ) tisztítása.
Étkezőben kézzel,illetve géppel történő mosogatás elvégzése.
Tervezett nagytakarítások ellátása.
Takarítószerek mennyiségének figyelemmel kísérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum alapfokú végzettség.
Igényes,precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A munkakör betöltéséhez előny a takarításban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos juttatási csomagot: Vodafone flotta csomag, nem csak neked, hanem családodnak is; All You Can Move kártya regisztrációs lehetőség; bankszámlanyitási kedvezmény és egyéb munkavállalói kedvezmények és promóciók
  • kiszámítható és előre tervezhető munkaidő beosztást
  • fiatalos légkört és segítőkész csapatot, vezetőt

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, László utca 12.

A pályázathoz kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.