69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1200 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 30 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Megváltozott munkaképességű takarító

    Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz erre az állásra!

    Kizárólag megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!

Feladatok:

    Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
    A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

Elvárások:

  • Megváltozott munkaképességet igazoló rehabilitációs kártya
  • Precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

    Baja - Csermák tér 4. (Dunatáj Áruház)
    Békéscsaba - Szarvasi út 77.
    Bonyhád - Széchenyi tér 5.
    Budakalász - Omszk park 4.
    Budaörs - Malomkő u. 5. (a Praktiker mellett)
    Budapest - Bevásárló utca 4. (KIKA mellett)
    Budapest - Örs vezér tere 24. (Sugár Üzletközpont)
    Budapest - Vak Bottyán u. 75/B. (KÖKI Terminál, 203. üzlet)
    Budapest - Futó u. 37-45. (Corvin Bevásárlóközpont)
    Csömör - Határ út 8.
    Debrecen - Füredi utca 27.
    Dunakeszi - Pallag u. 7
    Eger - Rákóczi u. 95/2.
    Esztergom - Dobogókői u. 84. (Park Center)
    Győr - Vasvári P. u. 1/A (Győr Plaza)
    Kecskemét - Talfája köz 1 (Tesco mellett)
    Kiskunhalas - Füzér u. 2
    Sopron - Határdomb u. 1-2. (Alpha Park)
    Székesfehérvár - Holland Fasor 1. (Next stop)
    Szolnok - Felső Szandai rét 3.
    Szolnok - Téglagyári út 30. (TESCO)
    Tatabánya - Győri út 7-9.
    Veszprém - Rákóczi u. 8/1.
    Veszprém - Dornyai Béla u. 3
    Zalaegerszeg - Balatoni út 3.
    Nyíregyháza - Pazonyi út 37.
    Pécs - Megyeri út 76. (Pécs Plaza)
    Miskolc - Szentpéteri kapu 80/A (Stop Shop)
    Budapest - Hunyadi János út 19. (Savoya Park)
    Szigetvár - József A u 81/1.

    Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Baja, Békéscsaba, Bonyhád, Budakalász, Budaörs, Budapest, Csömör, Debrecen, Dunakeszi, Eger, Esztergom, Győr, Kecskemét, Kiskunhalas, Székesfehérvár, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, Zalaegerszeg, Miskolc, Pécs, Nyíregyháza, Szigetvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.