Megváltozott munkaképességű takarító

Hirdetés szövege:

    Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz erre 4 órás állásra!

    Kizárólag megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!

    Feladatok:
    Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
    A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

    Elvárások:
    Megváltozott munkaképességet igazoló rehabilitációs kártya
    Precíz, igényes munkavégzés

    Előnyt jelent:
    Hasonló területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    Stabil cégháttér
    Fiatalos, dinamikus csapat
    Hosszú távú munkalehetőség

    Munkavégzés helye:
    Ajka - Hársfa u. 1/b
    Baja - Csermák tér 4. (Dunatáj Áruház)
    Békéscsaba - Szarvasi út 77.
    Budakalász - Omszk park 4.
    Budaörs - Malomkő u. 5. (a Praktiker mellett)
    Budapest - Bevásárló utca 4. (KIKA mellett)
    Budapest - Örs vezér tere 24. (Sugár Üzletközpont)
    Budapest - Vak Bottyán u. 75/B. (KÖKI Terminál, 203. üzlet)
    Budapest - Futó u. 37-45. (Corvin Bevásárlóközpont)
    Cegléd - Malomtó szél 27/a
    Csömör - Határ út 8.
    Dunakeszi - Pallag u. 7
    Eger - Rákóczi u. 95/2.
    Esztergom - Dobogókői u. 84. (Park Center)
    Győr - Vasvári P. u. 1/A (Győr Plaza)
    Miskolc - Szentpéteri kapu 80/A (Stop Shop)
    Oroszlány - Rákóczi u. 90.
    Pécs - Megyeri út 76. (Pécs Plaza)
    Sopron - Határdomb u. 1-2. (Alpha Park)
    Székesfehérvár - Holland Fasor 1. (Next stop)
    Szolnok - Felső Szandai rét 3.
    Tatabánya - Győri út 7-9.
    Veszprém - Rákóczi u. 8/1.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Nyíregyháza, Ajka, Baja, Békéscsaba, Budakalász, Budaörs, Budapest, Cegléd, Csömör, Dunakeszi, Eger, Esztergom, Győr, Miskolc, Oroszlány, Pécs, Sopron, Székesfehérvár, Szolnok, Tatabánya, Veszprém