Komfort Idősotthonok Nonprofit Közhasznú Kft.

A „Mátrafüred” Idősek Otthona (3232 Mátrafüred, Üdülősor 7.) a Komfort Idősotthonok Nonprofit Közhasznú Kft. fenntartásában működik. Az intézmény professzionális, személyközpontú idősotthoni ellátást nyújt, az ország egyik legismertebb üdülőterületén fekszik, csendes, üde, nyugodt környezetben.

Munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Az intézmény takarítási feladatainak ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzési képesség
    • együttműködő készség
    • kulturált, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

    Egyéb juttatások:

    · Szociális ágazati pótlék

    · Étkezési lehetőség az intézményben

    · Útiköltséget támogatunk.

    Nyugdíjas és megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3232 Gyöngyös, Üdülősor utca 7.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, az erkölcsi bizonyítvány és bizonyítvány másolatok csatolásával.