ÉRTJÜK, HOGY MIT SZERETNÉL, TUDJUK, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
25 évnyi tapasztalatunkkal segítünk neked,hogy megtaláld a neked legjobb munkahelyet. Fordulj hozzánk bizalommal!

Takarító

A partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A cég több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

Főbb feladatok:

  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása;
  • Tárgyalók, irodák, közlekedők, lépcsőházak, konferenciatermek, konyhák, étkezők, mellékhelyiségek takarítása;
  • Hulladékok szelektív gyűjtése, hulladék gyűjtők ürítése;
  • Üzemi és személyi higiénia felügyelete;
  • Elvégzett munkák dokumentálása.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középiskolai végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány aktív vezetési tapasztalattal;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Tisztítószer, eszközismeret;
  • Csapatépítő és megtartó személyiség;
  • Nagyfokú precizitás, igényesség;
  • Rugalmas és gyors rendelkezésre állás (váratlan helyzetek kezelése).

Előny:

  • Tisztatéri területen szerzett takarítási tapasztalat;
  • Tisztítás-technológia szakmunkás (Takarító) végzettség.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel;
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások;
  • Cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás, óvodai, bölcsődei, iskolai támogatás);
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

2072 Zsámbék

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.