Home Impex Kft.

Takarító

Dunakeszin működő nagykereskedésbe keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat, hétköznap 06:00-tól 12 óráig.

Főbb feladatok, munkák

  • Iroda helyiségek takarítása, közös helyiségek takarítása, bemutatóterem takarítása, konyha takarítása, mellékhelyiségek takarítása, öltöző takarítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szorgalmas, precíz, önállóan dolgozni tudó, munkájára és önmagára igényes munkatársat keresünk
  • Kizárólag megbízható, diszkrét munkaerő jelentkezését várjuk!
  • Felvétel esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 29.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje a „Jelentkezem” gombra kattintva.