FÜGE BOLT kft.
  • Budapest I. kerületében lévő Bolt és kávézó takarításához keresünk napi 4 vagy 6 órás munkavégzésre takarító munkatársat, heti 5 munkanap vállalásával.
    Üzletünk árukínálata izgalmas és sokrétű, polcaink a világ minden részéről összegyűjtött kurrens élelmiszerektől roskadoznak, de természetesen a hazai kézműves ágazat is képviselteti magát. Kávézónkban mindig vannak frissen sütött pékáruk és frissen facsart ivólevek, a szendvicsek, sütemények és a minőségi kávéköltemények mellet.
  • Munkatársat keresünk

    Takarító

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Fő feladatod az üzlethelyiség (a hozzá tartozó raktár és mellékhelyiség) és polcaink, árukészletünk folyamatos kézi tisztán tartásának biztosítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárásunk a megbízható, precíz, igényes munkavégzés és az alapvető higiéniai szabályok betartása. Egyaránt tudj önállóan és csapatban is együtt dolgozni. Rendelkezz érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt élvez a hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat, referencia megléte és az önéletrajzod csatolása a jelentkezéshez.

    Amit kínálunk:

      Amennyiben hosszútávon megbízható munkalehetőségre, fix és versenyképes bérezésre vágysz igényes munkakörnyezetben, akkor várjuk jelentkezésedet.
      Mindehhez nappali időszakban történő egyműszakos munkavégzést (10:00 és 14:00, vagy 10:00 és 16:00 között heti 5 alkalom megállapodás szerinti napokon), egyértelmű követelményrendszert biztosítunk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő üzlet csapattagjaként.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1016 Budapest, Szirtes út 26.

    A Jelentkezem gombra kattintva magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával várjuk jelentkezésed!