FMC Dialízis Center Kft.

A Fresenius Medical Care a világ vezető vállalata a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek számára nyújtott termékek és szolgáltatások területén. Élhetőbb jövőt teremtünk a dializált betegek számára. A világon mindenhol. Minden nap.

Takarító

Főbb feladatok, munkák:

    • A dialízis központ tisztán tartása a vállalat higiénés előírásainak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Takarítói tapasztalat
    • Megbízhatóság, lelkiismeretesség
    • Munkájára igényes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Egészségügyi intézmény takarításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (cafeteria, teljesítménybónusz)
    • Színvonalas, kellemes munkakörnyezet, munkaruha
    • Folyamatos munkarend (éjszakai műszak és hétvégi munkavégzés is)

    FMC Nefrológiai Központ Miskolc (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzod várjuk.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!