Leadec KFT.
A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Takarító - Eger

Főbb feladatok, munkák:

    • A munkaterület kézi és gépi takarítása a csoportvezető utasításai alapján
    • Vegyszerek rendeltetésszerű használata
    • Takarítási napló-n, ellenőrzőlapokon való rendszeres dokumentálás
    • Szelektív hulladékgyűjtés szabályainak betartása
    • Szükséges gépek – önjáró padlótisztítók, egytárcsás súroló, porszívó, vízszívó, szőnyegtisztító gép, magasnyomású mosó, - valamint kézi eszközök rendeltetésszerű használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 8. általános iskolai végzettség
    • Udvarias kommunikáció
    • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
    • Multinacionális hátteret
    • Számítható, tervezhető munkarendet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3300 Eger

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.