Balatonfüredi Tankerületi Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Batsányi János Gimnázium és Kollégium

takarító

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő, heti 20 órás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, 8300 Tapolca, Liszt Ferenc utca 12-14.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A lakószobák, vizesblokkok, kiszolgáló és közös használatú helyiségek napi takarítása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • 8 Általános,
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák:

  • megbízhatóság,
  • önálló, alapos munkavégzés,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Adatkezelési nyilatkozat
  • 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen élet igazolására, valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt, mely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. szeptember 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 11.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

8300 Tapolca, Liszt Ferenc utca 12-14.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.