Forguest Oktogon Kft.

Takarító – Avenue Hostel Budapest

Hirdetés szövege:

    Szeretnél fiatalos nemzetközi közegben dolgozni? Tanulás vagy egyéb elfoglaltság miatt rugalmas beosztású munkahelyet keresel? Nincs tapasztalatod, de szeretnél gyakorlatot szerezni? Ha igen, csatlakozz hozzánk, és dolgozz Budapest egyik legjobb közösségi szálláshelyének csapatában!

    Főbb feladatok:

    • vendégszobák és közösségi terek takarítása
    • vendégágyak áthúzása (lepedő, paplan, párna)
    • optimális tisztítószer felhasználás biztosítása
    • konyhai feladatok ellátása, előkészítés
    • maximális vendégélmény biztosítása

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezési csomag
    • rugalmas műszakbeosztás
    • teljes vagy részmunkaidő fiatalos összetartó csapatban
    • hosszútávú munkalehetőség, fejlődési és előrelépési lehetőség
    • igényes, kellemes munkahelyi légkör, garantáltan jó hangulat
    • ha nincs gyakorlatod, akkor nálunk majd megszerzed, megtanítunk!

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1067 Budapest, Oktogon 4.