TAKARÍTÓ

RÓLUNK:

    Megbízható, évtizedek óta működő, az innováció által folyamatosan fejlődő középvállalat vagyunk. A logóra kattintva a honlapunkon tudhat meg rólunk többet.
    Az egyéni erősségekre fókuszáló feladatkörök, profi igényesség és barátságos légkör jellemez minket. Fejlődőképes, önállóan és felelősségteljesen dolgozni tudó jelentkezőnek stabil, hosszú távú, jól fizető állást kínálunk. Munkatársainknak kiegyensúlyozott, színvonalas munkakörülményeket biztosítunk. Csapatunk tagjait megbecsüljük, a szakértelmet és a teljesítményt elismerjük – mind erkölcsileg, mind anyagilag.

A FELADAT:

    Irodaházunk napi takarítási, valamint nagytakarítási feladatainak ellátása.

AKIT VÁRUNK:

    Olyan takarító, aki önállóan, precízen, pontosan és gyorsan végzi a munkáját, ill. több éves takarítói tapasztalattal rendelkezik.

ELŐNYÖS:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • irodaházban szerzett takarítási tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • teljes munkaidős, hétköznapi nyolcórás munkarend
  • fix fizetés, cafeteria
  • hosszú távú biztos, kiegyensúlyozott stabil munkahely és munkakörülmények
  • erkölcsi és anyagi megbecsülés
  • barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.