Leadec KFT.
  • A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 16.600 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

  • Takarítási csoportvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Technológiai takarítási munkálatainak felügyelete és koordinálása
      • 5-10 fős csoport munkájának koordinálása, ellenőrzése
      • Az elvégzett munkák dokumentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • B kategóriás jogosítvány
      • Rugalmas munkarend vállalása
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
      • Jó kommunikációs képesség
      • Szolgáltatói, barátságos fellépés, megjelenés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
      • Multinacionális hátteret
      • Számítható, tervezhető munkarendet

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2367 Újhartyán

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletajzát!