Takarítási csoportvezető (Budapest)

Prémium irodaház takarítási feladatait végző, 12-15 fős csapatunk irányítására keresünk megbízható, nagy teherbírással, vezetési tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A felügyelet alá tartozó munkatársak toborzása, szűrése, oktatása, integrálása
  • A területen dolgozó kézi takarítók munkájának ellenőrzése, szervezése, koordinálása, teljes körű felügyelete
  • Szükséges takarító berendezések felügyelete, javíttatása, pótlása
  • A takarításhoz szükséges anyagok készletének figyelése, megrendelése, felhasználásuk ellenőrzése
  • Időszakos nagytakarítások, eseti igények szervezése
  • Felmerülő reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a területért felelős megbízói képviselőkkel
  • A különböző folyamatok ismerete, betartása, betartatása a beosztottakkal
  • Adminisztratív feladatok, nyilvántartások vezetése, információ átadás a szervezet többi területe felé

Elvárások, kompetenciák:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, megfelelő ismeret a technológiák, anyagok és eszközök világában
  • Éjszakai műszakok ellenőrzésének vállalása, rendszeresen
  • A megoldások folyamatos keresése a legmagasabb szintű szolgáltatási szint megtartása érdekében
  • Cél- és feladatorientáltság
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • A motivációs eszközök megfelelő használata a beosztottak körében
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör, komplex feladatokkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Csatlakozz egy remek csapathoz!
Jelentkezni a 06-30-990-8934-es telefonszámon, vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!