A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Takarítási Csoportvezető

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Vasúti kocsik takarításának irányítására
  • Megrendelt napi tisztítási munkák elvégeztetése, ellenőrzése, elszámolása
  • Területvezetővel napi kapcsolattartás
  • Megrendelővel kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Folyamatos munkarendben történő munkavégzés 12 órás váltott műszakban
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Pontosság, precizitás
  • Monotonitás tűrőképesség

Előny:

  • Budapesti lakos
  • Vasút ismeret
  • Takarítás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Mobil telefon
  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok, minőségi eszközök
  • Támogató vezetők

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.