MYBRIDGE KFT.

létesítménygazdálkodási piacon közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú, piacvezető megbízója számára munkatársat keres takarítási feladatainak operatív irányítására az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÁS TERÜLETI VEZETŐ

    Úgy érzed, hogy jelenlegi pozíciódban mindent egyedül kell megoldanod? A nehéz helyzetekben/területeken csak magadra számíthatsz? Munkád kapcsán már nem a sikerekre, hanem a túlélésre hajtasz? Szeretnél végre egy támogató, családias légkörben dolgozni? Szeretnéd, ha jól működő rendszer, átlátható folyamatok és professzionális eszközök állnának rendelkezésedre? Értékelnéd, ha pozíciód mögött Téged is látnának? Fontos lenne, hogy eredményeid a kollégák visszaigazolják, megbecsüljék?
    Ha igen, csatlakozz Hozzánk!

Feladatok:

  • Épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása budapesti, Pest megyei létesítményekben;
  • minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása rugalmas munkaidőben (az egyes objektumok munkarendjéhez igazodó, akár hajnali, éjszakai ill. hétvégén történő munkavégzéssel);
  • munkavállalók koordinálása, ellenőrzése;
  • adminisztrációs feladatok végzése;
  • kapcsolattartás a partnerekkel.

Amit nyújtani tudunk:

  • Munkavégzéshez szükséges gépkocsi + laptop + mobiltelefon;
  • központi háttértámogatás;
  • fizikai dolgozók toborzásában aktív és gyors támogatás;
  • hosszú távú, biztos munkahely;
  • szakmai, vezetői támogatás;
  • családias légkör;
  • céges rendezvények;
  • fejlődési, tanulási lehetőség;
  • rugalmas munkaidő;
  • önálló feladatok.

Amit várunk:

  • 2-3 éves takarítási vezetői tapasztalat;
  • legalább középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság;
  • szolgáltatói szemlélet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Takarítás területi vezető).