MyBridge Kft.

1148 Budapest, Fogarasi út 2-6.

Létesítménygazdálkodási piacon közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú, piacvezető megbízója számára munkatársat keres takarítási feladatainak operatív irányítására az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÁS TERÜLETI VEZETŐ

Szeretnél egy támogató, családias légkörben dolgozni? Szeretnéd, ha jól működő rendszer, átlátható folyamatok és professzionális eszközök állnának rendelkezésedre? Értékelnéd, ha pozíciód mögött Téged is látnának? Fontos lenne, hogy eredményeid a kollégák visszaigazolják, megbecsüljék?
Ha igen, csatlakozz Hozzánk!

Mi lesz a feladatod?

  • Épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása székesfehérvári és Székesfehérvár környéki létesítményekben;
  • minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása rugalmas munkaidőben (az egyes objektumok munkarendjéhez igazodó, akár hajnali, éjszakai ill. hétvégén történő munkavégzéssel);
  • munkavállalók koordinálása, ellenőrzése;
  • adminisztrációs feladatok végzése;
  • kapcsolattartás a partnerekkel.

Amit várunk:

  • 2-3 éves takarítási vezetői tapasztalat;
  • legalább középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság;
  • szolgáltatói szemlélet.

Mire számíthatsz?

  • Kiemelt, multinacionális ügyfélkörre;
  • központi háttértámogatásra;
  • fizikai dolgozók toborzásában aktív és gyors támogatásra;
  • rendezett munkaügyi kapcsolatokra;
  • hosszú távú, biztos munkahelyre;
  • szakmai, vezetői támogatásra;
  • „mindent meg tudunk beszélni” hozzáállásra;
  • „nem problémákat látunk, hanem feladatokat oldunk meg” szemléletmódra;
  • családias légkörre;
  • céges rendezvényekre;
  • fejlődési, tanulási lehetőségre;
  • rugalmas munkaidőre;
  • önálló feladatokra;
  • munkavégzéshez szükséges gépkocsira, laptopra és telefonra;
  • azonnali munkakezdésre;
  • versenyképes jövedelemre;
  • székesfehérvári és Székesfehérvár környéki munkavégzési helyre.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár és környéke

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat! A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Takarítás területi vezető).

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye