Baland Vision Kft.

Takarítás területi vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Több munkaterületen takarító kollégák munkáját ellenőrizni, szervezni és irányítani.
    • Takarító kollégák időbeosztásait elkészíteni.
    • Takarítószereket kiszállítani saját területre.
    • Munkaeszközök leltározása, pótlása.
    • Új munkatársak betanítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Autóval és B kategóriás gépjármű vezetői engedéllyel rendelkezzen.
    • Takarítás területen vezetői tapasztalat.
    • Takarítási szakmában eltöltött minimum egy éves tapasztalat.
    • Kiváló szakmai és szervező készség, jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és együttműködési képesség, önálló munkavégzés, pontos, precíz adminisztrációs képesség.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

    • Munkaidő: 05:00-tól 13:30 óráig (ha a munka megkívánja néha tovább kell maradni)
    • Nettó bér: 250 000-300 000 Ft bejelentett munkaviszony
    • Túlóra lehetőség
    • Stabil háttér
    • Jó munkahelyi légkör
    • Változatos jó munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és/vagy +3630/7899328 telefonszámon tudsz jelentkezni.