FORLANAFLOW KFT.

Tájépítő / Fakitermelő / Fakivágó

Főbb feladatok, munkák:

    Fakitermelő, faápoló, tájépítész munkára keresünk szakmunkásokat 8 órás munkavégzéssel alkalmazotti jogviszonyra.
    Feladatok: Fakivágás, parkgondozás, fűkaszálás.
    Előnyök: C kategóriás jogosítvány, motoros gépkezelői jogosítvány és alpintechnikus szakember.
    Munkatapasztalat minimum 1-3 év.
    Fizetés megegyezés szerint!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások: C kategóriás jogosítvány, motoros gépkezelői jogsítvány és alpintechnika

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Amit kínálunk:

    Feladatok: Fakivágás, parkgondozás, fűkaszálás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1086 Budapest

Szakmai önéletrajzot, bizonyítvány másolatot a betöltendő pozíció várjuk.