Szövettani asszisztens

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.
A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Feladatok:

  • kutatási projektekhez kapcsolódó szövettani minta blokkok készítése, kikérése, kezelése, tárolása,
  • metszet készítés, festés, immunhisztokémiai reakciók elvégzése
  • kapcsolattartás patológiai intézetekkel, kutatókkal

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése
  • változatos munkakör
  • versenyképes bérezés
  • részmunkaidős munkavégzésre lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, SOTE kutatólaboratórium

Elvárások:

  • kórszövettani-szövettani (szak)asszisztens vagy laboratóriumi asszisztens vagy biológus
  • 2-3 éves szakirányú tapasztalat
  • angol nyelvtudás a szakmai dokumentációkat illetően
  • analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Ismerj meg minket személyesen!
Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!
Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül, 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva.