Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DMS ONE ZRT.

A DMSONE Zrt. a DMSONE rendszerek kelet-európai kizárólagos képviselőjeként dokumentumkezelő megoldásaival hatékonyan járul hozzá ügyfeleinél a workflow javításához, az átlátható számla- és szerződés-nyilvántartáshoz vagy éppen a minőségirányítási rendszer működéséhez. A DMSONE dokumentumkezelő rendszerei megbízható és hatékony megoldást kínálnak, legyen szó közfeladatot ellátó szervről, nagyvállalatról vagy akár néhány fős irodáról.

Szövegíró, kommunikációs szakértő

Főbb feladatok, munkák:

    Szövegírói szívvel és kreatív vénával megáldott szövegírót keresünk budapesi vagy pécsi irodákba az alábbi feladatokra:

    • Online és offline tartalmak szövegírása
    • A vállalati és social media platformok kezelése
    • Kampány érkeztető oldalak (landing page) szövegezése
    • Hírlevelek, eDM levelek szövegezése
    • Brossúrák, esettanulmányok, reklámanyagok szövegeinek megírása
    • Kiállítási eszközök szövegeinek kitalálása
    • Script szövegygártás
    • Belső és külső kommunikációs folyamatok kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
    • Felsőfokú szakirányú végzettség (kommunikáció/marketing/bölcsész)
    • min. 2-4 év szakmai tapasztalat
    • Proaktív és kreatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

    • Kihívásokkal teli munkakört
    • Versenyképes fizetést
    • Stabil, piacvezető céget
    • Családias hangulatú, fiatalos csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.
A motivációs leveledben a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg:

1. Miért szeretnél váltani?
2. Mi az, ami megfogott az álláslehetőségben?
3. Milyen eredményekre vagy a legbüszkébb szakmai pályafutásodból?
4. Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben?

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szövegíró, kommunikációs szakértő
  • Hirdető cég: DMS ONE ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Szövegírói szívvel és kreatív vénával megáldott szövegírót keresünk budapesi vagy pécsi irodákba az alábbi feladatokra: Online és offline tartalmak szövegírása A vállalati és social media platformok kezelése Kampány érkeztető oldalak (landing page) szövegezése Hírlevelek, eDM levelek szövegezése Brossúrák, esettanulmányok, reklámanyagok szövegeinek megírása Kiállítási eszközök szövegeinek kitalálása Script szövegygártás Belső és külső kommunikációs folyamatok kialakítása
  • Elvárások: Kiváló kommunikációs és fogalmazási készség Felsőfokú szakirányú végzettség (kommunikáció/marketing/bölcsész) min. 2-4 év szakmai tapasztalat Proaktív és kreatív gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: DMS ONE ZRT.>