Cégünk, a 4iG a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink: rendszerintegrációs tevékenység, egyedi alkalmazásfejlesztés, IT rendszerek üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, kiemelt nagyságrendű projektek menedzsmentje, informatikai eszközök értékesítése, szervizelése, számítógépes rendszerek telepítése, karbantartása, hálózati kiépítése. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Szolgáltatásfejlesztési specialista - Ipar 4.0 Termékmenedzser

A feladatok, amelyek Rád várnak:

    • a partnerek részére végzett üzemeltetési tevékenység szakszerűségéért, a szerződésben foglaltak teljesítéséért való felelőség
    • műszaki projektkoordináció, valamint aktív részvétel a projektben
    • belső folyamatok és szabályozások betartása, betartatása
    • feladattok határidőre történő, pontos, szakszerű elvégzése
    • az elvégzett feladatainak pontos, naprakész adminisztrációja
    • feladatok elvégzése során feltárt kockázatok jelzése
    • az ügyfelek részletes tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatban
    • az ügyfél elégedettség fenntartása
    • a fejlesztéssel kapcsolatos javaslattétel, állásfoglalás, végrehajtás felügyelés
    • a társasági munkarend, munkafegyelem, munka és tűzvédelmi előírások megismertetése, betartatása
    • az országos hatályú, hatáskörre vonatkozó – rendeleti, törvényi és társasági formulákban megfogalmazott előírások betartásáért való felelőség

Amit elvárunk:

    • Felsőfokú, automatizálási területen szerzett végzettség
    • Legalább 5 év szakmai területen szerzett tapasztalat
    • középfokú, aktív angol nyelvtudás szükséges szóban és írásban egyaránt

Szükséges kompetenciák:

    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

    • Iparban szerzett gyakorlat
    • Gép tanulással kapcsolatos ismeretek
    • RTLS rendszerek ismerete
    • Programozási alapismeretek
    • Marketing ismeretek
    • Termékfejlesztési gyakorlat

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

    • folyamatos szakmai fejlődést
    • hosszútávú karrierlehetőséget
    • modern és igényes munkakörnyezetet
    • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület