Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ORSZÁGOS KÖZEGÉSZSÉGÜGYI INTÉZET

Szolgáltatásfejlesztési és Projektfenntartási Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

    · A TÁMOP 6.1.2 A/14 Teljes körű Iskolai Egészségfejlesztés (TIE) projekt fenntartási kötelezettségek teljesítése körében feladata az operatív irányítás, a szakmai koordinálás, a monitoring tevékenység végzése, valamint a fenntartási indikátorok teljesülésének koordinálása és a projektfenntartási beszámolók készítése, benyújtása.

    · Szakmai tanácsadási feladatok ellátása a Klebelsberg Központ, tankerületek, illetve a területi szakmai támogató hálózat, közoktatási intézmények körében és az iskolai egészségfejlesztés szakmai dokumentációs rendszer működtetése, jelentések készítése.

    · Kutatási, elemzési, értékelési tevékenység, illetve tanévenként új egészségfejlesztési szakmai és módszertani ajánlásokat elkészítése iskolai színtérre, illetve az előzőekben elkészültek felülvizsgálata és aktualizálása.

    · Részvétel a népegészségügyi szolgáltatásfejlesztési tevékenység ellátásában, a népegészségügyi hálózat egészségfejlesztési szolgáltatásainak koordinálása és támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Pedagógus szakirányú felsőfokú végzettség;

    Legalább 1 éves tapasztalat;

    Felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások);

    Kiváló kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés, önállóságra való igény.

    Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Egészségfejlesztési szakirányú felősfokú végzettség;

    Legalább 1 éves uniós társfinanszírozással megvalósuló projekt tapasztalat;

    B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097, BUDAPEST ALBERT FLÓRIÁN út 2-6..

Részletes szakmai önéletrajz (fényképes)

Végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata

Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban részt vevők megismerhetik

Erkölcsi bizonyítvány - benyújtása a jogviszony létrejötte esetén szükséges.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szolgáltatásfejlesztési és Projektfenntartási Koordinátor
  • Hirdető cég: ORSZÁGOS KÖZEGÉSZSÉGÜGYI INTÉZET
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: · A TÁMOP 6.1.2 A/14 Teljes körű Iskolai Egészségfejlesztés (TIE) projekt fenntartási kötelezettségek teljesítése körében feladata az operatív irányítás, a szakmai koordinálás, a monitoring tevékenység végzése, valamint a fenntartási indikátorok teljesülésének koordinálása és a projektfenntartási beszámolók készítése, benyújtása.· Szakmai tanácsadási feladatok ellátása a Klebelsberg Központ, tankerületek, illetve a területi szakmai támogató hálózat, közoktatási intézmények körében és az iskolai egészségfejlesztés szakmai dokumentációs rendszer működtetése, jelentések készítése.· Kutatási, elemzési, értékelési tevékenység, illetve tanévenként új egészségfejlesztési szakmai és módszertani ajánlásokat elkészítése iskolai színtérre, illetve az előzőekben elkészültek felülvizsgálata és aktualizálása.· Részvétel a népegészségügyi szolgáltatásfejlesztési tevékenység ellátásában, a népegészségügyi hálózat egészségfejlesztési szolgáltatásainak koordinálása és támogatása.
  • Elvárások: Pedagógus szakirányú felsőfokú végzettség;Legalább 1 éves tapasztalat;Felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások);Kiváló kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés, önállóságra való igény.Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20