Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szolgáltatás menedzser

Ne hagyd ki!

Próbáld ki az ország legnagyobb alkalmazás- és szoftverfejlesztő, rendszerintegrátor csapatát!

Legyél te is Szolgáltatás menedzser a T-Systems Magyarországnál!

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • A T-Systems Magyarország belső IT-val foglalkozó szolgáltatásmenedzsment csoportjában a napi adminisztrációs feladatok elvégzésében
  • A kihelyezett központi infrastruktúra (szerver, hálózati eszközök) szolgáltatás műszaki felügyelete, SLA ellenőrzése, eszközrendelések adminisztrációs és műszaki gondozása
  • Eszközgazdálkodás során felmerülő adminisztrációs feladatok ellátásában
  • Eszközök és szolgáltatások megrendelésének intézésében, utókövetésében
  • Fuvarok, szállítások szervezésében
  • Teljesítési igazolások, számla igazolások elvégzésében
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartásban
  • Jelentések, beszámolók készítésében

Jelentkezz, ha van:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági, vagy egyéb releváns végzettséged
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalatod
  • Legalább középfokú angol nyelvismereted

Jól fogod érezni magad nálunk, ha ilyen vagy:

  • Rendelkezel kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel
  • Ügyfélközpontú
  • Magabiztos, proaktív illetve szeretsz önállóan is munkát végezni,
  • Jó szervező és problémamegoldó képességű
  • Monotonitástűréssel rendelkezel
  • Folyamat alapú gondolkodásod van
  • Precíz

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Távközlési / ICT iparág ismeret előny

Cserében lehetőséged lesz:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőségre Magyarország vezető ICT szolgáltatójánál
  • Szakmai kihívásokkal együtt dolgozni
  • Színvonalas infrastruktúrával dolgozni
  • Fiatalos, dinamikus csapatban munkát végezni
  • Versenyképes jövedelmet illetve juttatási csomagot kapni

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szolgáltatás menedzser
  • Rövid pozíció név: Szolgáltatás menedzser
  • Hirdető cég: T-Systems Magyarország Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A T-Systems Magyarország belső IT-val foglalkozó szolgáltatásmenedzsment csoportjában a napi adminisztrációs feladatok elvégzésében A kihelyezett központi infrastruktúra (szerver, hálózati eszközök) szolgáltatás műszaki felügyelete, SLA ellenőrzése, eszközrendelések adminisztrációs és műszaki gondozása Eszközgazdálkodás során felmerülő adminisztrációs feladatok ellátásában Eszközök és szolgáltatások megrendelésének intézésében, utókövetésében Fuvarok, szállítások szervezésében Teljesítési igazolások, számla igazolások elvégzésében Ügyfelekkel történő kapcsolattartásban Jelentések, beszámolók készítésében
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki, gazdasági, vagy egyéb releváns végzettséged Adminisztrációban szerzett tapasztalatod Legalább középfokú angol nyelvismereted
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-12
Állás, munka még: T-Systems Magyarország Zrt.>