IMEDIA - Az üzleti élet médiafigyelője

Szolgáltatás értékesítő munkatársat keres

dinamikus fejlődésének folytatásához és ügyfélkörének bővítéséhez

Feladatok:

  • addícionális bevételek generálása új ügyfelek szerzésével és meglévő ügyfelek termékportfóliójának bővítésével
  • új termékek, szolgáltatáscsomagok kifejlesztése
  • személyes és telefonos kapcsolattartás partnereinkkel
  • ajánlatok, riportok készítése
  • piacfigyelés

Elvárások:

  • minimum 2-3 év értékesítési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, bölcsész, tudományos)
  • kiemelkedően magas kommunikációs képesség
  • eredményorientáltság
  • energikus, pozitív beállítottság
  • nagy munkabírás, elkötelezettség
  • proaktív szemlélet
  • középfokú angol nyelvtudás

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • szakmai készségfejlesztő tréningeken való részvétel (sales tréningek: Doors, Carnegie)
  • telefonos értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • teljesítményarányos, versenyképes javadalmazás
  • nagyfokú önállóság
  • fiatal csapat
  • önfejlesztési potenciál
  • jól megközelíthető munkahely

Egyéb információ az állásról:

  • Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét szíveskedjen eljuttatni az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Frankel Leó út 18..