Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Petend Kft.
  • Banki illetve nagyvállalati ügyfélünk keres

  • Szofvertesztelőt

    Főbb feladatok, munkák:

      Feladatok

      • Technikai dokumentációk értelmezése

      • Tesztesetek készítése és futtatása, jelentések készítése

      • Automatizált tesztelés, szkriptek írása, futtatása és karbantartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárások

      • Legalább 2-3 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (automatizált vagy manuális)

      • Rendelkezz ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmóddal valamint jó problémamegoldó készséggel

      • Legyenek Windows felhasználói ismereteid

      • Légy együttműködő és kommunikálj jól csapat és cég szinten

      • Munkádat végezd precízen és pontosan

      • Rendelkezz szkript írási és minimális fejlesztési ismeretekkel

      • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előny

      • Átfogó gyakorlattal rendelkezel minőségbiztosítási és tesztelési területen

      • ISTQB vizsga

      • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési területen

      • Ismersz tesztelési területen használatos termékeket (pl.: WinRunner, QuickTest Pro, TestDirector/Quality Center, Spira, SOAP UI stb.)

      • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Kérem csatolja magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Szofvertesztelőt
    • Hirdető cég: Petend Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Feladatok• Technikai dokumentációk értelmezése• Tesztesetek készítése és futtatása, jelentések készítése• Automatizált tesztelés, szkriptek írása, futtatása és karbantartása
    • Elvárások: Elvárások• Legalább 2-3 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (automatizált vagy manuális)• Rendelkezz ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmóddal valamint jó problémamegoldó készséggel• Legyenek Windows felhasználói ismereteid• Légy együttműködő és kommunikálj jól csapat és cég szinten• Munkádat végezd precízen és pontosan• Rendelkezz szkript írási és minimális fejlesztési ismeretekkel• Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-14
    Állás, munka még: Petend Kft.>