Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A TIGRA több mint 22 éves sikeres évet tudhat magáénak. Ez alatt az idő alatt cégünk néhány fős vállalkozásból mára a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplőjévé vált. Az egyre dinamikusabban bővülő csapatunkba keresünk

SZOFTVERTESZTELŐ

kollégát.

Pontosan milyen feladataid lennének?

  • Tesztadatok előkészítése
  • Funkcionális és automatizált tesztelés végrehajtása
  • Teszteredmény dokumentálása
  • Hibák felderítése, dokumentálása
  • Felhasználók által jelzett problémák reprodukálása
  • Hibajavítás nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel
  • Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében

Szívesen megismernénk, hogyha…

  • Rendelkezel általános informatikai szemlélettel, felsőfokú végzettséggel
  • Van már legalább 2 év szoftvertesztelői munkatapasztalatod
  • tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete
  • Ismersz hibakövető eszközöket
  • Precíz, szisztematikus munkavégzés jellemez
  • Fejlett rendszerszemléleted, logikus gondolkodásod, minőségorientált szemléled van
  • Jó problémamegoldó készséged van
  • Nem okoz gondot csapatban dolgozni
  • Gyors tanulsz és nyitott vagy az új ismeretekre

Pályázatod elbírálásánál előnyt jelent:

  • Tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • ISTQB Certified Tester tanúsítvány
  • Tesztautomatizálás terén szerzett gyakorlat
  • Terheléses tesztek terén szerzett gyakorlat

Amit biztosítunk:

  • Cég által szponzorált, rendszeres sportolási lehetőségek
  • Saját szervezésű céges rendezvények
  • Támogató vállalti kultúra, ami gondoskodik az egyéni és szakmai fejlődésről

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhetsz el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftvertesztelő
  • Rövid pozíció név: Szoftvertesztelő
  • Hirdető cég: Tigra Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tesztadatok előkészítése Funkcionális és automatizált tesztelés végrehajtása Teszteredmény dokumentálása Hibák felderítése, dokumentálása Felhasználók által jelzett problémák reprodukálása Hibajavítás nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében
  • Elvárások: Rendelkezel általános informatikai szemlélettel, felsőfokú végzettséggel Van már legalább 2 év szoftvertesztelői munkatapasztalatod tesztelési és tesztautomatizálási módszerek ismerete Ismersz hibakövető eszközöket Precíz, szisztematikus munkavégzés jellemez Fejlett rendszerszemléleted, logikus gondolkodásod, minőségorientált szemléled van Jó problémamegoldó készséged van Nem okoz gondot csapatban dolgozni Gyors tanulsz és nyitott vagy az új ismeretekre
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: Tigra Kft.>