BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Csapatukba keresnek szakembert az alábbi pozícióba:

Szoftvertesztelő Tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Készülék- és modulszintű tesztelés
  • Felhasználói szoftver manuális tesztelése
  • Tesztesetek írása
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • Tesztelés során talált hibák rögzítése és visszaellenőrzése
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szóbeli angol nyelvtudás
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • HW ismeret
  • Szoftvertesztelői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.