Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát:

Szoftvertesztelő / Szoftver tesztautomatizáló mérnök

FELADATOK:

  • Tesztadatok definiálása, karbantartása
  • Tesztesetek önálló kidolgozása, végrehajtása
  • A teszteredmények dokumentálása
  • Mobil- és webapplikációk automatizálása
  • Teljeskörű és proaktív csapattag a scrum teamben
  • Együttműködés, folyamatos napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Műszaki/IT végzettség
  • Min. 2-3 éves automatizációs tesztelői tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvismeret
  • Pontos és struktúrált munkavégzés
  • Banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
  • Munkahelyi nyelvtanulást

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1053 Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú, fiatalos csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.
Amennyiben beszéled a német nyelvet és szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!