Szoftvertesztelőket keresünk!

Technológiák, nyelvtudás:

  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

A projektről:

  • Amerikai és európai kórházban és vérellátóban használt szoftver
  • Biztonságkritikus rendszer, pontos folyamatleírások
  • Piacra lépésre váró innovatív rendszerek
  • Hardver és szoftvertesztelés egyaránt, erre specializálódott csapat
  • A fejlesztők elérhetőek az irodában (és még segítőkészek is)

A munkakörnyezetről:

  • Amerikai megbízóval közösen fejlesztjük és teszteljük a rendszereket
  • Otthonosan kialakított kis irodákban dolgoznak 4-5 fős csapatok
  • Pontosan definiált folyamatleírások segítenek hibamentesen végezni a teszteléseket

Tesztelőink szerint:

    „Olyan hardverekkel találkozom, amit még a piac nem ismer, beleláthatok a modern egészségügybe.” – Péter

    Előrelátó gondolkodást követel meg ez a szakma. El kell tudnom képzelni, milyen gondok jöhetnek elő éles környezetben, mondjuk műtétre készülve. Kreatívnak kell lennem, nincs két egyforma hiba.” – Ferenc

    „Egy világszinten ismert terméken dolgozom. Azzal, hogy megtalálom a hibákat, csökkentem az esélyét annak, hogy az orvosoknak várniuk kelljen.” - Krisztián

    Pénzt keresek azzal, hogy belekötök egy rendszerbe és bebizonyítom róla, hogy nem jól működik.” – Peti

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr