• Az SDA DMS ZRt. egy magyarországi cégcsoport önálló leányvállalata, ami több mint 15 éve szállít egyedi szoftvereket és komplex informatikai megoldásokat, elsősorban magyarországi partnerei számára. Fő terméke a Poszeidon (EKEIDR) Irat és Dokumentumkezelő Rendszer, amely segítségével számtalan szervezet (minisztérium, hivatal, önkormányzat, oktatási intézmény, nagy- és középvállalat stb.) végzi ügyviteli tevékenységét és használja ki a papírmentes iroda előnyeit.

  • Szoftvertesztelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • a tesztelendő szoftver magas szintű ismerete
      • tesztesetek készítése, futtatása, karbantartása és dokumentálása
      • hibák keresése, dokumentálása és nyomon követése
      • program funkcióinak manuális tesztelése megadott szempontok alapján
      • programváltozások lekövetése, belső folyamatok segítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • lelkes vagy és megbízható
      • felelősségteljes a hozzáállásod
      • csapatjátékos vagy, de tudsz önállóan is dolgozni
      • szeretsz és el is tudsz mélyülni bizonyos feladatokban

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ügyviteli, iratkezelési tapasztalatod
      • tesztelői tapasztalatod, ISTQB ismereted
      • felsőfokú végzettséged

    Amit kínálunk:

      • hosszú távú stabil munka
      • rugalmas munkaidő
      • belső oktatások a betanuláshoz
      • könnyen megközelíthető, modern iroda
      • kávé, csocsóasztal, pingpongasztal
      • rendszeres céges rendezvények

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1111, Budapest, Budafoki út 59.