Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, rendszerüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk:

SZOFTVERTESZTELŐ

Elvégzendő feladatok:

  • Tesztelendő rendszerek alapos megismerése
  • Tesztelési módszertan kidolgozása
  • Tesztelési tervek kidolgozása
  • Tesztelést segítő scriptek, kisebb tesztprogramok írása
  • Tesztelést segítő alkalmazások kiválasztása, beüzemelése
  • Automatizált tesztrendszer kialakítása
  • Automatizált tesztek futtatása és esetenként manuális tesztelés lebonyolítása
  • Riportok generálása

Elvárásaink:

  • Linux operációs rendszer legalább felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú programozói képességek (C/C++, Unix shell script, Java, C# közül egy vagy több ismerete)
  • Hálózati alapismeretek, alapfokú hálózati kommunikációs ismeretek, hálózati forgalom analízis eszközök
  • Alapfokú adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle, select, insert, stb.)
  • Jó probléma átlátó képesség
  • Jó dokumentációs képesség

Előnyt jelent:

  • TDD folyamat ismerete
  • Selenium keretrendszer ismerete
  • JMeter, valamint JBoss applikációs szerver ismerete

Amit ígérünk munkatársainknak:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolat:
Tesanszki Szilvia
+361/88-33-514

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftvertesztelő
  • Rövid pozíció név: Szoftvertesztelő
  • Hirdető cég: Reed Specialist Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tesztelendő rendszerek alapos megismerése Tesztelési módszertan kidolgozása Tesztelési tervek kidolgozása Tesztelést segítő scriptek, kisebb tesztprogramok írása Tesztelést segítő alkalmazások kiválasztása, beüzemelése Automatizált tesztrendszer kialakítása Automatizált tesztek futtatása és esetenként manuális tesztelés lebonyolítása Riportok generálása
  • Elvárások: Linux operációs rendszer legalább felhasználói szintű ismerete Alapfokú programozói képességek (C/C++, Unix shell script, Java, C# közül egy vagy több ismerete) Hálózati alapismeretek, alapfokú hálózati kommunikációs ismeretek, hálózati forgalom analízis eszközök Alapfokú adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle, select, insert, stb.) Jó probléma átlátó képesség Jó dokumentációs képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Reed Specialist Recruitment>