Dinamikusan fejlődő vállalatunkhoz keresünk

SZOFTVERTESZTELŐ-QA ENGINEER

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • szoftver rendszertesztek tervezése és implementálása,
  • szoftver integrációs tesztek tervezése és implementálása,
  • tesztek végrehajtása és teszteredmények kiértékelése,
  • tesztkörnyezet fejlesztése, tesztelési folyamatok kialakítása
  • hibák elemzése, adminisztrálása, visszaellenőrzése.

Elvárások:

  • tesztelői gyakorlat/tapasztalat, nagyrészt automatizált tesztrendszerekkel,
  • teszt specifikációs és teszt tervezési tapasztalat,
  • tesztelméleti ismeretek,
  • hibakövető és verziókövető rendszerek ismerete,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
  • csoportmunkára való alkalmasság,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • teszt keretrendszer tervezési és konfigurálási tapasztalat,
  • programozási tapasztalat/gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.