Az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány- és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szoftvertesztelő

Feladatok:

  • Pénzjegynyomda Zrt. által fejlesztett szoftverek tesztelése
  • Teszt módszertan kidolgozása
  • Tényleges tesztek elvégzése
  • Teszt jegyzőkönyv elkészítése
  • Függőben lévő hibás tételek nyomon követése (bug-tracking)
  • Szükség esetén a hibák reprodukálása a fejlesztők felé
  • Szükség szerint problémák eszkalálása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Java ismeret
  • Tesztelés a közismert integrált fejlesztői környezetben
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk olvasása-írása)

Előnyt jelent:

  • Releváns egyetemi gyakorlat, programozási tevékenység
  • Tesztelést támogató módszertanok és szoftverek ismerete
  • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
  • Új technológiákra való fogékonyság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Amit kínálunk:

  • Korszerű fejlesztői környezet
  • Továbbtanulási lehetőség
  • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzával pályázza meg hirdetésünket a Jelentkezem gomb megnyomásával.