Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

SZOFTVERTESZTELŐKET KERESÜNK!

Ha részese szeretnél lenni egy új, innovatív technológia születésének. Ha felforgatnád velünk az üzleti alkalmazások piacátHa fontos Neked az inspiráló közösség. Az ORIANA Kft. egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereinkkel együtt azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk az üzleti alkalmazások piacát. Egyedülálló módszerünkkel és közösségi szemléletünkkel minden eddiginél gyorsabban és alacsonyabb áron szállítunk egyedi üzleti megoldásokat ügyfeleink számára. Formáljuk együtt a jövőt és söpörjük el a hagyományos módon, a rugalmatlan dobozos termékekre, vagy drága és bonyolult egyedi fejlesztésekre alapozott üzleti megoldásokat.Tesztelői csapatunk feladata, hogy manuális és automata tesztek segítségével folyamatosan növelje termékeink minőségét, ezáltal nagyban támogassa fejlesztőink munkáját. Ebbe a csapatba keresünk TESZTELŐKET az alábbi kritériumokkal:

Szoftvertesztelő

Főbb feladatok, munkák:

    • Tesztesetek tervezése, végrehajtása
    • Komplex tesztelések végzése önállóan és csapatmunkában
    • Automata, ill. manuális módon történő tesztelés kivitelezése
    • Dokumentációs feladatok ellátása
    • Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Informatikai végzettség vagy informatikai tapasztalat
    • Legalább fél éves tesztelői tapasztalat tesztelési projektekben
    • Jó kommunikációs készség
    • Felelősségvállalás
    • Csapatjátékosság
    • Ügyfélközpontú, logikus gondolkodás
    • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tesztelési módszertanok és eszközök ismerete
    • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatI
    • STQB vizsga
    • Középszintű angol nyelvtudás
    • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
    • SQL ismeretek

Amit kínálunk:

    • Aktív tagja lehetsz tesztelői csapatunknak
    • Érdekes projektekben, szakmai kihívásokban lehet részed
    • Megismerheted a tesztelési módszertanokat
    • És nem utolsósorban, versenyképes jövedelemhez juthatsz

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Csatárka út 82-84.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattontva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ORIANA Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftvertesztelő
  • Rövid pozíció név: Szoftvertesztelő
  • Hirdető cég: ORIANA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Tesztesetek tervezése, végrehajtása Komplex tesztelések végzése önállóan és csapatmunkában Automata, ill. manuális módon történő tesztelés kivitelezése Dokumentációs feladatok ellátása Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel
  • Elvárások: Informatikai végzettség vagy informatikai tapasztalat Legalább fél éves tesztelői tapasztalat tesztelési projektekben Jó kommunikációs készség Felelősségvállalás Csapatjátékosság Ügyfélközpontú, logikus gondolkodás Pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-10-13