Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője keressük

Szoftvertesztelő mérnök munkatársunkat.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Funkcionális, end-to-end és regressziós tesztelés megtervezése, tesztelés végrehajtása,
  • Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése,
  • Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása,
  • Manuális és automatizált tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása,
  • Tesztautomatizálás fejlesztésében való részvétel,
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban, hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel.

MIT KÉRÜNK TŐLED?:

  • Funkcionális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalatot,
  • Tesztelési módszertanok és eszközök ismeretét,
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatot,
  • MS SQL adatbázis ismereteket (adatbázis kezelés, lekérdezés),
  • Analitikus gondolkodásmódot,
  • Önálló munkavégzést,
  • Eredményorientáltságot,
  • Jó kommunikációs készséget,
  • Felsőfokú műszaki végzettséget.

ELŐNY:

  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér,
  • Átfogó gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási és tesztelési területen,
  • Szakmai angol nyelvismeret,
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat.

MIT KÍNÁLUNK?

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
  • Felelősségteljes munkát
  • Rugalmas munkakörülményeket
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, küldd el részletes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Várunk!