Az InnovITech Kft. az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába szoftvertesztelő szerepkörbe szoftver minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátására munkatársat keres.

Szoftvertesztelő

A munkakört a következő tevékenységi körök jellemzik:

  • Tesztelési terv előkészítése, specifikálása.
  • Tesztesetek specifikálása
  • Funkcionális tesztelés végrehajtása, tesztelési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Automatikus tesztesetek előkészítése

Elvárások:

A munkakör ellátáshoz informatikai és/vagy mérnöki és/vagy természettudományi és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Kreatív feladatok pénzügyi, ipari, egészségügyi területeken
  • Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel
  • Fiatalos csapat
  • Technológiai fejlődési lehetőség
  • Munkahely könnyű megközelíthetősége
  • Versenyképes fizetés
  • All you can move kártya támogatás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest Montevideo utca 7.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.