Az InnovITech Kft. az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába szoftvertesztelő szerepkörbe szoftver minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátására munkatársat keres.

szoftvertesztelő

A munkakört a következő tevékenységi körök jellemzik:

- Tesztelési terv előkészítése, specifikálása.
- Tesztesetek specifikálása
- Funkcionális tesztelés végrehajtása, tesztelési jegyzőkönyvek elkészítése
- Automatikus tesztesetek előkészítése

Elvárások:

A munkakör ellátáshoz informatikai és/vagy mérnöki és/vagy természettudományi és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség, illetve folyamatban lévő diplomaszerzés szükséges.

Amit kínálunk:

- Kreatív feladatok pénzügyi, ipari, egészségügyi területeken
- Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel
- Fiatalos csapat
- Technológiai fejlődési lehetőség
- Munkahely könnyű megközelíthetősége
- Versenyképes fizetés
- All you can move kártya támogatás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.