A partnerünk a hazai irodatechnikai piac egyik vezető szolgáltatójaként professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal, magas szintű IT szolgáltatásokkal és saját innovatív termékeivel, szoftvereivel áll ügyfelei részére.
A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben otthoni munkavégzési lehetőség vár.

Szoftvertesztelő gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • - Termékspecifikációk és üzleti elvárások megismerése

  • - Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • - Új tesztesetek, tesztforgatókönyvek elkészítése
  • - Hibák feltárása, teszteredmények rögzítése
  • - Ügyfélbemutató forgatókönyv létrehozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - Felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki vagy informatikai területen

  • - Nappali tagozatos jogviszonyod még legalább 1 évig lesz
  • - Rendelkezel haladó informatikai ismeretekkel (MS Office, Sharepoint)
  • - Alapfokú programozási ismeretek birtokában vagy
  • - Nem okoz gondot, ha angolul kell kommunikálnod, levelezned
  • Munkaidő - Heti minimum 20 óra vállalása elvárt
  • - Hétfőtől péntekig 8-17 óra között

Amit kínálunk:

  • - Br. 1.340 Ft / óra bérezést

  • - Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • - Karrierépítést: tanulmányaid befejezése utána akár főállásban is számítanak a munkádra
  • - Még egy Sziget 2020 napijegy is a Tiéd lehet!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI.

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.