SZOFTVERTESZTELŐ

    Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó Megbízónk keres új munkatársat.

    pozícióba.

Feladatok:

  • Banki értékpapír-elszámolási rendszer manuális tesztelése
  • Hibák feltárása, elemzése, dokumentálása
  • Az elvégzett tesztelés dokumentálása, jegyzőkönyv készítése
  • Ügyfelek számára nyújtott felhasználói oktatásokra felkészülés, azok megtartása
  • Ügyfelek támogatása
  • Hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kommunikáció, szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • Csapatmunkában és önálló munkában való részvétel

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban pénzügyi/gazdasági területen
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó írásos és szóbeli kommunikáció
  • MS Office magabiztos használata
  • Monotonitás tűrés, precizitás
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
  • Proaktív, dinamikus, kitartó személyiség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Minőségi munkavégzés, felelősségtudat
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Előnyök:

  • Banki és értékpapír területek iránti érdeklődés, ismeret
  • SQL ismeret
  • Könyvelési alapismeretek
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Érdekes, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Egyéb információ az állásról:

    Jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzzal!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu