Alvicom Kft.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új, szakmai fejlődésben motivált kollégáinkat az alábbiak szerint:

  • Küldetésünknek tekintjük, hogy Ügyfeleink üzleti terveinek megvalósulását a legjobb minőségű, megbízható IT rendszerek segítsék. Együttműködésünk során szakértelmünkkel nagymértékben hozzájárulunk az informatikai rendszerek megbízható működéséhez, a projektek kiszámítható befejezéséhez.

Szoftvertesztelő

Feladatok:

Részvétel különböző funkcionális teszteléssel kapcsolatos projektekben, a tervezési és a végrehajtási fázisban egyaránt.

Elvárások:

  • 1-2 éves, nagyvállalati projektekben szerzett szoftvertesztelői tapasztalat
  • legalább egy teszteszköz használatával kapcsolatos projekttapasztalat
  • rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód
  • szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • minőség orientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • nagyvállalati környezetben szerzett szervezői, szoftvertesztelői vagy kulcsfelhasználói tapasztalat
  • teszteszközök ismerete
  • nagyvállalati integrált IT rendszerek és technológiák ismerete
  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • pénzintézeti és/vagy telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • ISTQB minősítés

Amit kínálunk:

  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes irodai környezet, barátságos hangulat
  • folyamatos szakmai továbbképzések

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Soroksári út 32-34.