Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

SZOFTVERMÉRNÖK

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb autóipari cége. Több, mint 130 országban vannak jelen, technológiai újításaikkal a piaci igények azonnali kielégítésére törekszenek, sőt, fejlesztőmérnökeik és informatikusaik a piaci igények előtt is járnak néhány lépéssel! Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően nyílt most számtalan érdekes pozíció szoftverfejlesztés területen. Jelentkezésével most egy igazán izgalmas, kihívásokkal teli fejlesztés részese lehet, amellyel olyat alkothat az autóiparon belül, amire a versenytársak eddig még nem is gondoltak!

Feladatok:

  • Autóipari szoftverek módosítása,
  • A fejlesztési folyamat konstruktív támogatása,
  • Új funkciók implementálása,
  • Tesztek előkészítése és felügyelete,
  • Specifikációk előkészítése, implementálása és dokumentálása,
  • Tesztek kiértékelése, adott esetben konstruktív megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés,
  • Munkaeredmények dokumentációja.

Elvárások:

  • Villamosmérnök / Matematikus / Fizikus / IT diploma,
  • A következő programnyelvek valamelyikének ismerete: C, C++,
  • Angol vagy német nyelvtudás legalább középfokú szinten,
  • Önálló munkavégzés,
  • Fejlődésre, tanulásra való törekvés,
  • Kezdeményezőkészség,
  • Eredményorientált hozzáállás.

Amit ügyfelünk kínál:

  • IZGALMAS AUTÓIPARI PROJEKT!!!
  • Versenyképes fizetés,
  • Rugalmas munkavégzés (home office-ra való lehetőség megbeszélés szerint),
  • Szakmai és személyiségfejlesztő tréningek széles választéka,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Vállalati gyermekfelügyelet,
  • Sportolási lehetőségek.

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Location:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a „Jelentkezem” gombon keresztül részletes szakmai önéletrajzával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftvermérnök
  • Rövid pozíció név: Szoftvermérnök
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Autóipari szoftverek módosítása, A fejlesztési folyamat konstruktív támogatása, Új funkciók implementálása, Tesztek előkészítése és felügyelete, Specifikációk előkészítése, implementálása és dokumentálása, Tesztek kiértékelése, adott esetben konstruktív megoldási javaslatok kidolgozása, Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés, Munkaeredmények dokumentációja.
  • Elvárások: Villamosmérnök / Matematikus / Fizikus / IT diploma, A következő programnyelvek valamelyikének ismerete: C, C++, Angol vagy német nyelvtudás legalább középfokú szinten, Önálló munkavégzés, Fejlődésre, tanulásra való törekvés, Kezdeményezőkészség, Eredményorientált hozzáállás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>